Kompanija FLP

Forever Living Products (toliau FLP) – tai kompanija, kuri iš naujo perrašė receptus ir parodė, kaip geriausius gamtos išteklius būtų galima panaudoti sveikatos priežiūrai. Forever siūlomas Aloe Vera gėrimų, odos priežiūros priemonių ir kosmetikos gaminių asortimentas leidžia išnaudoti geriausias alavijų savybes ir tinkamai pasirūpinti savo kūnu. O pridėjus gausias kompanijos gaminamų maisto papildų ir bičių produktų linijas, gausime išbaigtą sveikatos priežiūros sistemą, padedančią natūraliomis priemonėmis išsaugoti ne tik sveikatą, bet ir grožį. 

Alavijas, kaip gydomoji priemonė ir sveikatos šaltinis, yra žinomas nuo senųjų civilizacijų laikų. Yra keli šimtai alavijų rūšių. Forever Living Products augina pačią veiksmingiausią alavijų rūšį – Aloe Barbadensis Miller (Aloe Vera). FLP išskirtinai naudoja tik lapų viduje esančią skaidrią želę, turinčią daugiausia maistingųjų ir gydomųjų medžiagų. Alavijai yra išauginti ekologiškai švarioje aplinkoje. Kompanija taiko patentuotus alavijo žaliavos stabilizavimo metodus, kurie leidžia išsaugoti augalo maistingąsias medžiagas. Stabilizavimo metodo efektyvumas garantuoja, kad Aloe Vera želė savo savybėmis yra identiška ką tik nuskintam alavijo lapui.

FLP kompaniją įsteigė Rex Maughan 1978 m. Fynikse, Arizonos valstijoje, JAV. Kompanija valdo visus procesus nuo augalo auginimo ir priežiūros iki produkcijos gamybos ir pristatymo vartotojui. Jau beneik 40 metų FLP visam pasauliui tiekia ekologiškus ir natūralius sveikatos ir grožio alavijo produktus.

FLP pardavimai viršija du milijardus dolerių per metus. Kompanija turi oficialius ofisus ir dirba daugiau nei 120 šalių ir yra didžiausia pasaulyje tikrojo alavijo (Aloe Vera) augintoja ir produktų iš šio augalo gamintoja. Ji turi nuosavas ekologiškas plantacijas JAV, Meksikoje ir Dominikos Respublikoje.

Forever tikslas – pasiūlyti geriausius produktus. Sakant tai, turima galvoje daug daugiau, nei vien tik veiksmingus produktus. Laikomasi aukščiausių standartų ir aktyviai siekiama gauti įvairių organizacijų sertifikatus, kad tai būtų įrodyta.
Ieškokite šių ženklų ant mūsų produktų:

1. Tarptautinės alavijų mokslo tarybos ženklas
2. PETA Cruelty Free („žmonės už etišką elgesį su gyvūnais“)
3. Islamic Seal of Approval (islamo patvirtinimo ženklas)
4. Kosher (košerinis ženklas) 
5. Halal (tinkamas islamo religijai)