Distributorė

Naudoju visus tikrojo alavijo pagrindu gaminamus Forever produktus nuo 2008 m. pavasario. Per beveik dešimtmetį tikrai įsitikinau jų kokybe ir džiaugiuosi, jog šie produktai visiškai atitinka mano poreikius, o svarbiausia yra veiksmingi ir saugūs naudoti – padeda išlikti sveikiems, o ne gydytis. Tad noriu pasidalinti savo patirtimi su Jumis ir visų pirma, turėda šį tikslą, nusprendžiau įkurti internetinį produktų katalogą www.avera.lt. 

Šių produktų nerasite prekybos centruose, vaistinėse, įprastose prekybos vietose. Produktų gamintoja – kompanija Forever – yra pasirinkusi tinklinės rinkodaros pardavimo būdą, kuomet pirkėjas konsultuojamas individualiai. Todėl šiuos produktus Jūs galite užsisakyti ir įsigyti tik pas kompanijos konsultantus arba tiesiogiai iš kompanijos.

www.avera.lt – tai elektroninis katalogas, kuriame produktai tik užsakomi. Apmokėjimo, nuolaidų galimybės, pristatymo, bei kiti iškilę klausimai aptariami individualiai, dažniausiai skambučio metu. Šiame kataloge rasite informaciją apie produktus, jau vartojančių žmonių man atsiųstus atsiliepimus, galėsite užsakyti norimus produktus. Susisieksiu su Jumis tik gavusi žinutę. 
Iš vartotojų gaunu tik teigiamus atsiliepimus apie produktų kokybę ir veiksmingumą. Dėl visų šių priežasčių, visiškai pasitikėdama šiais produktais, siūlau ir Jums! Tad jei turite sveikatos sutrikimų, odos priežiūros klausimų, domitės ekologiškai užauginto tikrojo alavijo pagrindu gaminamais produktais ir puikios kokybės vitaminais bei mineralais, rašykite – patarsiu, rekomenduosiu, padėsiu išsirinkti.

Būkime sveiki, žvalūs ir gražūs. Naudokime alavijo produktus ir jausimės puikiai. Juk mes to verti!

Iki malonaus,

Giedrė Bernotaitė

Internetinio katalogo avera.lt įkūrėja ir savininkė 
Forever Living Products distributorė
ID įmonės sistemoje 370 – 023653
Tel.: +370 671 10275
El. p.: avera@avera.lt