Sportas ir sveika mityba su Forever

Pradėjus sportuoti ir norint numesti svorio bei turėti gražią ir liekną figūrą, turime koreguoti ir savo mitybą. Išties klaidinga manyti, jog pradėjus sportuoti ir norint sulieknėti, užteks tik sporto. Tačiau sportas be sveikos mitybos padeda tik 30 proc., todėl sveika ir subalansuota mityba yra pagrindas.F.I.T.15 - tai pagal naujausias mitybos ir sporto rekomendacijas paruošta programa. Jos pagalba išmoksite geriau ir reguliariai maitintis, daugiau judėti ir taip siekti geresnės sveikatos.F15 sudaro trys etapai - pradedantiesiems, pažengusiems, profesionalams.Prieš laikantis programos F15, rekomenduojama praeitį pirmąjį etapą - programą Clean 9. F15 pradedantiesiems.Jei Jūs tik pradedate domėtis mankšta ir sveika mityba, ši programa kaip tik Jums - rinkitės F15 PRADEDANTIESIEMS. Šios..

Plačiau

Maistas iš avilio

Pagalvoję apie bites, dažniausiai prisimename įkyrų dūzgimą vasaros mėnesiais ir tai, kaip stengėmės išvengti skausmingo įgėlimo. Tačiau pastaraisiais dešimtmečiais vis daugiau kalbama apie bičių svarbą ir teigiamą poveikį aplinkai. Bitės ne tik yra svarbi mūsų ekosistemos dalis, bet ir gamina vertingus produktus, kurie gali turėti teigiamą poveikį mūsų sveikatai ir savijautai. Geriausiai žinomas, be abejo, yra medus, tačiau bitės taip pat gamina pikį, žiedadulkes ir bičių pienelį. Skystas auksasDauguma žmonių žino, kad medus yra puikus natūralus saldiklis. Tačiau ar žinojote, kad medus laikomas dar ir aukščiausios kokybės natūraliu maisto produktu? Šiame puikaus skonio, visiškai katūraliame saldiklyje yra daug vertingų medžiagų. Jei ieškote produkto, kuris dieną suteiktų naujų j..

Plačiau

10 priežasčių, kodėl verta gerti Aloe Vera sultis

Profilaktika yra kur kas pigiau ir paprasčiau, nei gydymas. Šiandien dar daug ligų negalime išgydyti, bet užkirsti joms kelią turime įvairių priemonių. Žmogaus sveikata priklauso nuo tinkamai subalansuotos mitybos. Tam, kad gerai jaustųsi ir puikiai atrodytų, vis daugiau žmonių pasaulyje pradeda vartoti ekologiškai švarius maisto papildus. Kompanija Forever suteikia mums galimybę išmėginti vertingą maisto papildą – alavijo (Aloe Vera) sultis. Sulčių gamybai imama tik vidinė alavijo lapo dalis, kuri vadinama želė. Kad būtų išsaugotos maistingosios alavijo medžiagos, želė stabilizuojama naudojant nedidelius kiekius natūralių medžiagų. 1. Kūno „statybinės medžiagos“ Aminorūgštys yra mūsų kūno statybiniai blokai. Aštuonios esminės aminorūgštys, kurių organizmas nepasigamina, yra..

Plačiau

Kaip skaityti sudėties sąrašą?

Pasirinkti veido ir kūno priežiūros priemones tegul tampa mums atsakingu įpročiu. Vadovaujantis ne kvapais, gražiomis pakuotėmis, skambiais pristatmų šūkiais, o šiek tiek daugiau žinojimo nei įprastai, laiko paskyrimo vardan gero pasirinkimo ir atsakingos savo odos priežiūros, kad būtume ramūs žinodami, ką kasdien naudojame. Ir tai tikrai nėra sudėtinga. Tačiau plečia ir mūsų žinojimą, ir atsiperka sveika bei prižiūrėta oda.Su aprašymais ką jie reiškia ir kokia jų paskirtis toliau pateikiami ingredientai iš labiausiai naudojamų Forever Living produktų, kurie yra saugūs ir naudingi mūsų odai, tačiau galbūt ne viską apie juos žinome. Verta prisiminti, jog pagrindinė sudedamoji Forever Living produktų dalis yra tikrojo alavijo, Aloe Vera patentuotai stabilizuota žele. Tai yra didžiausias šios..

Plačiau