Probiotikai

34.10€

  • Prekės kodas: 222
Forever Active Pro-B – patentuotas 6 skirtingų probiotikų padermių kompleksas, kurio vienoje kapsulėje yra 8 milijardai KSV.

  • Gali išvengti skrandžio rūgšties poveikio, kad optimaliai atliktų savo funkciją žarnyne.
  • Sudėtyje yra 6 sinergiškai veikiančios padermės, įskaitant kliniškai ištirtą Lactobacillus rhamnosus.
  • Daugiau nei 8 milijardai KSV.
  • Padermės kriogeniškai užšaldytos siekiant užtikrinti jų kokybę ir atsparumą.
  • Be sojos ir alergenų.

Dabar galite pasirūpinti savimi geriau nei bet kada vartodami šį itin pažangų papildą su naujomis, kliniškai ištirtomis probiotikų padermėmis. Forever Active Pro-B visų pirma veikia žarnyne, kur jis dalyvauja virškinimo procese, kad būtų lengviau pasisavinamos maisto medžiagos, bei palaiko normalų žmogaus augimą ir vystymąsi padėdamas išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą ir stiprų imunitetą.

Forever Active Pro-B sudėtyje yra komplekso „FloraActive“ – vertingų probiotikų padermių, ištirtų Kopenhagos universitetinėje ligoninėje, kuri užima pirmaujančią poziciją gastroenterologijos srityje. Vienoje Forever Active Pro-B , patentuoto 6 skirtingų padermių komplekso, kapsulėje yra 8 milijardai KSV. Šiame produkte taip pat yra prebiotinių maistinių skaidulų, kurios maitina probiotikus, kol jie laikomi buteliuke, transportuojami ir patenka į žarnyną. Prebiotikai sukuria idealią aplinką, kurioje probiotikai gali funkcionuoti ir tarpti.

Kadangi probiotikai lengvai pažeidžiami, Forever Active Pro-B gaminamas naudojant ypatingą kriogeninio užšaldymo technologiją, kuri apsaugo probiotikus gamybos metu bei visą jų galiojimo laiką. Forever Active Pro-B probiotikų padermės atrinktos ir suderintos taip, kad išliktų atsparios skrandžio rūgščiai bei tulžies druskoms ir galėtų pasiekti žarnyną. Klinikinių tyrimų duomenys rodo, kad šios padermės pasižymi geresniu gebėjimu kolonizuoti ir daugintis bei išgyventi judėjimą virškinamuoju traktu.
 
Tačiau tai dar ne viskas. Forever Active Pro-B – tai vegetarams tinkamos kapsulės unikaliame, pagal „Activ Vial“ technologiją pagamintame buteliuke. Šioje naujoje pakuotėje yra drėgmę sugeriantis sluoksnis, kuris nepraleidžia drėgmės ir apsaugo probiotikus visą jų galiojimo laiką.

Išbandykite Forever Active Pro-B kartu su mūsų patentuotais alavijais, kurie atlieka prebiotiko funkciją. Kad ir ko siekiate – išsaugoti gerą virškinimą, pagerinti maisto medžiagų pasisavinimą ar sustiprinti imunitetą – įtraukite į savo racioną papildą Forever Active Pro-B .

Lactobacilus acidophilus – slopina nepageidaujamus mikroorganizmus ir padeda užkirsti kelią jų dauginimuisi.
Bifidobacterium longum – išstumia blogąsias bakterijas ir mažina virškinimo sutrikimų tikimybę.
Bifidobacterium lactis – padeda sumažinti organizmo pH ir neleidžia daugintis patogeninėms bakterijoms.
Lactobacillus rhamnosus – padeda apsaugoti virškinamąjį traktą nuo nepageidaujamų mikroorganizmų.
Lactobacillus bulgaricus – padeda išlaikyti plonąsias žarnas švarias ir subalansuoja jų veiklą.
Lactobacillus plantarum – išsaugo svarbiausias maistingąsias medžiagas ir taip padeda neutralizuoti toksinus.

Vartojimas: po vieną kapsulę per dieną prieš valgį arba dvi valandos po jo, užgerti vandeniu. Nuryti nekramčius.

Kiekis: 30 kapsulių

Originalus pavadinimas: Forever Active Pro-B

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras