Antioksidantų šaltinis Pomesteen Power

28.45€

  • Prekės kodas: 262
  • Puikus antioksidantas. 
  • Vaisių sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto mišinys.
  • Vitaminų šaltinis nusilpusiam organizmui.
  • Puikus vitaminų A, C, E ir geležies šaltinis.
  • Egzotiškas skonis, kuris patiks visiems.

Šiandien jau nėra jokių abejonių, kad antioksidantai turi nepaprastai didelės įtakos mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Tačiau mitybos specialistai dar nėra nutarę, kuris vaisius yra didžiausias galingiausių antioksidantų šaltinis: kuriame yra daugiausiai antioksidantų ksantonų ar kuris pasižymi didžiausiu deguonies radikalų absorbavimo gebėjimu (DRAG).
„Forever Pomesteen Power“ pasižymi abiem šiom savybėm. 

Tai patentuotas vaisių sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto mišinys. Šiame produkte yra granatų vaisių, kriaušių vaisių, mangostaninių garcinijų vaisių, aviečių uogų, gervuogių uogų ir mėlynių uogų sulčių.
Deguonies radikalų absorbavimo geba (DRAG) yra indikatorius, rodantis kaip antioksidantas sugeba pasipriešinti laisvųjų radikalų daromai žalai. Atskirų vaisių rūšių gebėjimas absorbuoti laisvuosius radikalus yra skirtingas. Tyrimai parodė, kad net tos pačios rūšies, tačiau skirtingu metų laiku surinktų vaisių gebėjimas absorbuoti laisvuosius radikalus gali skirtis.

„Forever Pomesteen Power“ sudėtinės dalys yra išgautos iš vaisių tuo metu, kuomet jų DRAG buvo efektyviausias. Gaminant šį produktą, ypatingas dėmesys kreipiamas į granatų ir mangostaninių garcinijų vaisių DRAG efektyvumo koeficientą.

Granatų vaisių sultyse yra daugiau polifenolio antioksidantų negu raudonajame vyne, žaliojoje arbatoje, spanguolių ar apelsinų sultyse. Be to, jos yra puikus vitaminų A, C, E ir geležies šaltinis.

Kiekis vienoje porcijoje (30 ml)*
 Vitaminas C - 24 mg
 Patentuotas mišinys - 30 ml
*Dienos norma nenustatyta

Patentuoto mišinio sudėtis: vanduo, granatų (Punica granatum) vaisių sultys, kriaušių (Pyrus communis) vaisių sultys, mangostaninės garcinijos (Garcinia mangostana L.) vaisių sultys, aviečių (Rubus idaeus) uogų sultys, stabilizuota alavijų želė be minkštimo, gervuogių (Rubus fruticosus) uogų sultys, mėlynių (Vaccinium corymbosum) uogų sultys, vynuogių sėklų (Vitis vinifera) ekstraktas.

Rekomenduojama: 30 ml kartą per dieną prieš valgį. Gerai suplakti prieš vartojimą. Atidarytą laikyti šaldytuve iki 30 dienų.

Kitos sudėtinės dalys: Aloe Vera želė, natrio alginatas, kalio sorbatas, citrinos rūgštis. 

Kiekis: 473 ml

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras