Sportas ir sveika mityba su ForeverPradėjus sportuoti ir norint numesti svorio bei turėti gražią ir liekną figūrą, turime koreguoti ir savo mitybą. Išties klaidinga manyti, jog pradėjus sportuoti ir norint sulieknėti, užteks tik sporto. Tačiau sportas be sveikos mitybos padeda tik 30 proc., todėl sveika ir subalansuota mityba yra pagrindas.

F.I.T.15 - tai pagal naujausias mitybos ir sporto rekomendacijas paruošta programa. Jos pagalba išmoksite geriau ir reguliariai maitintis, daugiau judėti ir taip siekti geresnės sveikatos.

F15 sudaro trys etapai - pradedantiesiems, pažengusiems, profesionalams.
Prieš laikantis programos F15, rekomenduojama praeitį pirmąjį etapą - programą Clean 9. 

F15 pradedantiesiems.
Jei Jūs tik pradedate domėtis mankšta ir sveika mityba, ši programa kaip tik Jums - rinkitės F15 PRADEDANTIESIEMS. Šios programos pagalba išmoksite mankštos pagrindų atlikdami specialius pratimus, pagrindinius judesius ir bazinius kardiopratimus. Kartu susikursite sveikos gyvensenos pagrindą pasitelkę į pagalbą paprastus ir aiškius nurodymus, sveikų patiekalų receptus, svorio reguliavimo produktus ir naudingus patarimus. 
Visus patarimus mitybos bei mankštos klausimais rasite prie rinkinio pridėtame buklete. Nuo jo rekomenduoju ir pradėti pažintį su programa. 

F15 pažengusiems.
Jau esate gana fiziškai aktyvūs, tačiau norėtumėte sportuoti intensyviau? Pereikite prie programos F15 PAŽENGUSIEMS. Gausybė receptų, specialūs pratimai, intervalinės treniruotės, didelio intensyvumo treniruotės ir svorio reguliavimo produktai - visa tai sudaro programą F15 pažengusiems, kuri padės jums žengti žingsnį į aukštesnį lygį. 
Taip pat pridedamas bukletas su sporto rekomendacijosmis bei sveikų patiekalų receptais. 

F15 ištvermingiems.
Jau intensyviai sportuojate, tačiau ieškote labiau jums tinkančios programos? Tuomet siūlau išbandyti sekančio etapo programą F15 IŠTVERMINGIEMS. Ši F15 ištvermingiems programa siūlo didesnio intensyvumo pratimus ir reikiamus papildus, kartu padės susikurti intensyvesnį režimą tiems, kurie ieško iššūkių. 

Prie produktų pridėtame buklete rasite visą reikalingą informaciją.


Palikti komentarą

Pastaba: HTML žymos nėra palaikomos!
    Blogai           Gerai