Alavijų ir spanguolių sultys

32.35€

  • Prekės kodas: 34
  • 90,7 proc. grynos vidinės alavijų lapų želės.
  • Be konservantų.
  • Palaiko gerą virškinimą.
  • Padeda išsaugoti stiprų imunitetą.
  • Spanguolės padeda išsaugoti sveikus šlapimo takus.
  • Padeda išsaugoti natūralų energijos lygį.

Alavijų ir spanguolių sulčių sudėtyje yra 90,7 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės bei natūralių spanguolių ir obuolių sulčių koncentratų.

Alavijai pasižymi natūraliomis valančiomis savybėmis, todėl padeda geriau pasisavinti maisto medžiagas iš mūsų suvalgomo maisto virškinamajame trakte, iš kur jos patenka į kraują, bei skatina gerųjų bakterijų augimą. Alavijuose esantis unikalus polisacharidas acemananas bei kitos maisto medžiagos padeda išsaugoti stiprų imunitetą.

Spanguolės ir saldūs obuoliai suteikia šioms sultims gaivų, pikantišką skonį. Spanguolių antioksidacinės savybės 20 kartų stipresnės už vitamino C, be to, jose yra proantocianidinų, kurie kartu su vitaminu C padeda išsaugoti sveikus šlapimo takus. Obuoliuose yra ypatingo fitonutriento kvercetino – dar vieno veiksmingo antioksidanto, kad alavijų ir spanguolių sultys būtų dar sveikesnės ir gardesnės.

Alavijų ir spanguolių sultys aseptiškai apdorojamos, todėl jos gaminamos be konservantų, ir išpilstomos į iš 100 proc. perdirbamų medžiagų pagamintą „Tetra Pak“ pakuotę, kad jūs galėtumėte mėgautis gaivia, neskiesta, vertingas savybes išsaugojusia alavijų žele, kaip ją sukūrė gamta.

Vartojimas: dienos dozė 120 ml. Prieš vartojimą gerai suplakite. Atidarę laikykite šaldytuve vertikalioje padėtyje. Suvartokite per 30 dienų.

Kiekis: 1 l 

Originalus pavadinimas: Aloe berry nectar

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras